SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - OFERTA PRACY HOME OFFICE

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU CARGONITE!Warning: Undefined array key "filter-amount-grayscale" in /home/server922893/ftp/landing/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/components/component.class.php on line 3531
Poszukujemy osoby z minimum rocznym doświadczeniem do pracy w trybie home office (zdalnie) na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - HOME OFFICE

Wiemy, że spodziewałaś/spodziewałeś się kolejnego nudnego ogłoszenia o pracę... 😉 Nie tym razem. Zanim napiszemy o wymaganiach, multisporcie, czwartkach z pizzą i extra wynagrodzeniu, chcemy opowiedzieć Ci jak jest u nas i się przedstawić. 

Jesteśmy firmą z Wrocławia, która stawia na zgrany zespół. Marka Cargonite to przede wszystkim EkipaGo - czyli ludzie, którzy się wspierają i angażują w swoje działania. Lubimy dobrą zabawę i granie do jednej bramki. Nasze motto to "Infinite Solutions", dowozimy, realizujemy, walczymy z czasem, ale dajemy z siebie 100%.


Twoje zadania:
- organizacja transportów samochodowych całopojazdowych, częściowych i drobnicowych,
- pozyskiwanie i realizacja zleceń transportowych,
- bezpośrednia współpraca z przewoźnikami,
- dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.


Zapewnimy Ci:
-pracę w firmie o stabilnej pozycji,
-marce cenionej przez klientów i przewoźników,
-spokój i wsparcie całego zespołu,
-wynagrodzenie składające się z części stabilizacyjnej i wysokiej prowizji,
-współpraca na zasadach B2B,
- możliwość rozwoju,
-szacunek przełożonego i świetną atmosferę,
-niezbędne narzędzia pracy.


Oczekujemy:
-doświadczenia na stanowisku spedytora,
-umiejętność planowania i organizowania,
-znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2,
-umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientami,
-wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych.


Jeśli takie reguły Ci odpowiadają - zapraszamy do naszego zespołu, zarówno w formule Home Office, jak i  formule stacjonarnej w naszym biurze we Wrocławiu. Brzmi dobrze? Po prostu napisz do nas, porozmawiajmy i ustalmy warunki współpracy.


Prześlij swoje CV

Każda CV powinna mieć poniższą klauzulę:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cargonite Sp. z o. o. al.Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.