Certyfikat kompetencji zawodowych 2022

kurs przygotowujący do egzaminu

Kurs Certyfikat kompetencji zawodowych 2022 pozwoli Ci zdobyć wiedzę potrzebną do uzyskania Certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego. Certyfikat Kompetencji Zawodowych jest niezbędnym dokumentem dla przedsiębiorców, którzy planują założenie działalności gospodarczej w branży transportowej. Dokument wydaje Instytut Transportu Samochodowego (ITS) po zaliczeniu egzaminu państwowego.
Zapisuję się na listę

Dla kogo jest ten kurs?

Nasz kurs kierujemy w szczególności do
Właścicieli firm transportowych
Osób zarządzających transportem w firmie
Ubiegających się o licencję transportową/spedycyjną
Każdego, kto chce rozwinąć swoje kompetencje

Co zyskujesz?

Dostęp do bazy pytań i zadań egzaminacyjnych
Dożywotni dostęp do kursu
Dostęp z komputera
oraz urządzeń mobilnych

Spis treści (12 modułów)

 1. PRAWO CYWILNE
 2. DZIAŁALNOŚCI I PRAWO HANDLOWE
 3. PRAWO SOCJALNE
 4. PAKIET MOBILNOŚCI
 5. PODATKI
 6. DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA I FINANSE
 7. TRANSPORT DROGOWY
 8. DZIAŁALNOŚĆ PRZEWOŹNIKA POD KĄTEM TECHNICZNYM
 9. BEZPIECZEŃSTWO
 10. PRZYKŁADOWE ZADANIA EGZAMINACYJNE
 11. PRZYKŁADOWE TESTY EGZAMINACYJNE
 12. POZOSTAŁE INFORMACJE DOTYCZĄCE EGZAMINU

Zapisz się na listę

Zapisz się na listę oczekujących i otrzymaj możliwość wykupienia dostępu do kursu w niższej cenie.

PREMIERA KURSU 10 WRZEŚNIA

Poznaj nasz zespół

 • Bartek i Mateusz


  Współzałożyciele Akademii Spedytora. Aktywni spedytorzy, ponad 10-lat doświadczenia w branży.  Wiedzę, jaką zdobyliśmy, pracując na stanowiskach kierowniczych, przenosimy do tworzonych i ciągle ulepszanych kursów w Akademii. 

 • Dr Izabella Tymińska


  Ekspert Celny. W Akademii odpowiada za wszystkie tematy związane z odprawami celnymi. Prowadzi kurs "Odprawy celne - podstawy".

 • Daria Jurga


  Daria, pracując w firmie transportowej jako spedytorka zauważyła zapotrzebowanie na kursy języka niemieckiego dla branży TSL. Na bazie swojego doświadczenia i znajomości branży stworzyła najlepsze szkolenia, z których skorzystało już wiele osób. Chcesz pozyskiwać zlecenia w języku niemieckim? Daria Ci w tym pomoże! 
 • Kancelaria CMR


  Kancelaria Prawa Transportowego CMR odpowiada za wiedzę merytoryczną kursu "Prawo w transporcie". Dzięki temu masz pewność, że wiedza, którą tam znajdziesz, jest zweryfikowana i aktualna. Ekspert i praktyk w tej dziedzinie.
 • Patryk Drzygało


  Patryk na co dzień zajmuje się prowadzeniem aut ciężarowych, opłatami drogowymi, analizą naruszeń oraz rozliczaniem kierowców. W Akademii odpowiada za kursy związane czasem pracy i rozliczeniem kierowców
 • spedytor_w_sukience


  Joanna jest spedytorką/dyspozytorką z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży TSL. Posiada certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Zaniepokojona brakiem elementarnej wiedzy przez osoby z branży postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z innymi tworząc profil w mediach społecznościowych o nazwie spedytor_w_sukience.