Praktyczny kurs online

Niemiecki w transporcie: Uszkodzenia towaru podczas transportu

Ponad 350+ zadowolonych kursantów


Kurs j.niemieckiego z uszkodzeń towaru w transporcie jest dla osób, które znają już podstawy j.niemieckiego. Podczas nauki  skupiamy się na poszerzeniu umiejętności komunikacji z zakresu różnych uszkodzeń towaru i problemów z nich wynikających. 

Kurs jest odpowiedni dla każdego kto pracuje w transporcie i już używa języka niemieckiego w pracy, choćby w zakresie podstawowym.

Co zyskujesz?

Gwarancja satysfakcji albo zwrot kosztów. W przeciągu 30 dni możesz zrezygnować z naszej platformy i zwrócimy Ci pełną kwotę.
3 miesięczny dostęp do kursu. Chcemy, żebyś naprawdę nauczył się języka niemieckiego!
Dostęp z komputera
oraz urządzeń mobilnych. Możesz szkolić się w każdej chwili i z dowolnego miejsca.

Czego się nauczysz?

Podczas tego kursu nauczymy się opisywać w j.niemieckim najróżniejsze uszkodzenia różnorodnych towarów. Przerobimy takie scenariusze jak:

 • zniszczone opakowania
 • uszkodzony towar w opakowaniu
 • opady podczas za- lub rozładunku i zamoczenie ładunku
 • próba załadowania uszkodzonego ładunku
 • odmowa przyjęcia towaru z powodu braku miejsca na magazynie
Poza tym dowiesz się jakich wpisów należy dokonać w dokumenty przewozowe, aby zminimalizować ryzyko pociągnięcia do odpowiedzialności finansowej za szkodę.
Kupuję dostęp

Czy zdąże przerobić kurs w 3 miesiące?

Zdążysz i to nawet dwa, albo trzy razy!

Cały program kursu został zaplanowany i zrealizowany tak, że wystarczy tylko 15 minut dziennie na przyswojenie nowej wiedzy.

Podczas nauki skupiamy się tylko i wyłącznie na meritum zawodowym, dzięki czemu od razu uczysz się tego, czego potrzebujesz już dzisiaj. Do przerobienia jest 41 minilekcji video, które trwają około 3 minut. Podczas oglądania lekcji uzupełniasz notatkę w wydrukowanym podręczniku, następnie przerabiasz zaplanowane krótkie ćwiczenia i zadania. Na przerobienie jednej lekcji wraz z zadaniami potrzebujesz około 10-15 minut. Ucząc się codziennie, ukończysz cały program w 41 dni, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić to szybciej. 

Każdy spedytor w planowaniu jest najlepszy, więc zaplanowanie nauki dla Ciebie to żaden problem. Pamiętaj, że w uczeniu się nowych rzeczy zawsze ogromną rolę gra systematyczność. Jeśli chcesz szybko nauczyć się podstaw niemieckiego, to potraktuj ten kurs jako ważny projekt do realizacji, zaplanuj sobie czas na naukę i ciesz się tym, że każdego dnia rozumiesz i umiesz coraz więcej!

Autorzy kursu

Daria Jurga

Pracując jako spedytor międzynarodowy zauważyłam ogromne zapotrzebowanie na specjalistyczne kursy języka niemieckiego dla osób pracujących w branży transportowej. Do naszej firmy przychodziły osoby ze znajomością języka, ale niestety szybko okazywało się, że niemiecki ze zwykłych kursów nie wystarczał. Dlatego otworzyłam projekt Niemiecki w transporcie i zaczęłam pracować na odpowiednimi programami edukacyjnymi dla spedytorów i dyspozytorów. Ogromnego wsparcia merytorycznego i językowego udziela mi Mathias Petek. 

Mathias Petek

W roku 2009 rozpocząłem naukę na kierunku Kaufmann für Spedition und Logistikdienstleistung. Po uzyskaniu kwalifikacji zawodowych w 2011 do 2018 roku organizowałem pilne transporty bezpośrednie i zarządzałem zespołem jako kierownik dispo. W 2018 roku założyłem własną firmę ZS EUROPAKURIER. W projekcie “Niemiecki w transporcie” dzielę się swoim 13-letnim doświadczeniem w branży i wspieram rozwój kursantów poprzez tworzenie nagrań audio w celu ćwiczeń na rozumienie ze słuchu.

Co zawiera kurs?

Zeszyt ćwiczeń

Po otrzymaniu dostępu do kursu możesz wydrukować sobie zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci sporządzać przejrzyste notatki podczas oglądania lekcji video. W zeszycie ćwiczeń znajdziesz również zadania utrwalające.

 

Lekcje wideo

Na platformie znajdują się lekcje video, w których tłumaczę potrzebne zasady gramatyczne i podaję przydatne słownictwo, tłumaczenia zdań potrzebnych w pracy i tłumaczę zadania utrwalające.

Ćwiczenia audio

Kurs zawiera również ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrane przez Mathiasa Petek. Dzięki nim nauczysz się rozumienia ze słuchu liczb opisujących terminy załadunków i rozładunków, ilości palet, wagę ładunku i ceny za frachty.

Zobacz jak wyglądają kursy językowe  od środka  

Na przykładzie kursu Język niemiecki w spedycji od podstaw

Kupuję dostęp

O Akademii Spedytora

Na imię mamy Bartek i Mateusz, swoją przygodę z transportem zaczęliśmy 6 lat temu. Bardzo często mieliśmy problem ze znalezieniem odpowiedzi na pytania związane z naszą pracą. To czego uczyliśmy się na studiach odbiegało od codziennej pracy spedytora, a informacje w internecie były niepełne. Często również nasi przełożeni nie znali odpowiedzi na niektóre pytania.

To właśnie wtedy postanowiliśmy założyć bloga i dzielić się naszą wiedzą. Z czasem założyliśmy Akademię Spedytora, w której zamieszczamy kursy dzięki, którym pomagamy się wam rozwijać. Nadal jesteśmy aktywnymi spedytorami dzięki czemu jesteśmy w stanie przekazywać aktualną wiedzę.

Opinie naszych Klientów

 • Piotr Guzowski
  Instaspedytorka
  Żaneta Mral
  Marzena Szopińska
 • Mateusz Gmyz

 • Maksymilian Wieczorek

  Hubert Augustyn

  Kasia Nowak

FAQ

Czy jest możliwość wystawienia faktury?
Tak, wystawiamy fakturę.
Do kogo skierowany jest kurs?

Kurs skierowany jest do osób, które chcą się nauczyć języka niemieckiego używanego w codziennej pracy spedytora.

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z lekcji wideo, w których tłumaczone są zasady gramatyczne, przydatne słownictwo oraz tłumaczenia przydatnych zdań oraz ćwieczenia na rozumienie ze słuchu. Dodatkowo możliwe jest pobranie zeszytu ćwiczeń w formie pdfa do wydrukowania.

Jaki mam czas na ukończenie kursu?
Dostęp do kursu otrzymujesz na 3 miesiące.  Do aktywacji w dowolnym momencie.
Czym jest grupa na Facebooku?
Oprócz dostępu do kursu otrzymasz od nas zaproszenie do grupy na faceboku, która jest dopełnieniem do kursu. Będziesz mógł zadać tam dowolne pytanie lub rozwiązać niejasności. Grupa skierowana jest tylko do osób, które skorzystały z naszego kursu.

Kup teraz

390 zł

Kupuję dostęp
Potrzebujesz więcej informacji?
Odezwij się do nas na biuro@spedytor.org
chevron-downchevron-right