platforma szkoleniowa online

Pakiet dla firm

Ponad 450 przeszkolonych spedytorów

Pakiet Biznes to idealne rozwiązanie dla firm transportowych i spedycyjnych, które chcą efektywnie szkolić zarówno nowych, jak i obecnych pracowników.

Jak to działa? 

Wykupując dostęp do naszej platformy, tworzymy dla Twojej firmy panel administracyjny z którego zarządzasz kontami swoich pracowników.

Nowi pracownicy: Zatrudniając nowego pracownika, możesz szybko zapewnić mu dostęp do podstawowej wiedzy z branży TSL. Tworzysz konto, przydzielasz dostęp do kursu "Podstawy Spedycji", a dana osoba szkoli się samodzielnie, nawet poza godzinami pracy. Ty jedynie monitorujesz jej postępy.

Rozwój obecnych pracowników: Jeśli Twój pracownik ma trudności z pozyskiwaniem nowych klientów, możesz przydzielić mu dostęp do kursów "Akademia Kontaktów" oraz "Rewolucja w sprzedaży TSL". Dzięki temu szkoli się on samodzielnie, zdobywając nowe umiejętności, które przełożą się na poprawę jego wyników.

 Korzyści z Pakietu Biznes:

Efektywne szkolenie: 

Pracownicy mogą zdobywać wiedzę i umiejętności w dogodnym dla siebie czasie, co pozwala na elastyczne zarządzanie procesem nauki.

Monitorowanie postępów: Konto administracyjne umożliwia łatwe śledzenie postępów pracowników w czasie rzeczywistym.

Wsparcie rozwoju: Kursy są zaprojektowane tak, aby odpowiadały na konkretne potrzeby pracowników, co przekłada się na lepsze wyniki w pracy.

Elastyczność: Podstawowy pakiet obejmuje 10 kont dla pracowników, z możliwością rozszerzenia o dodatkowe konta.

Baza kursów na naszej platformie ciągle się powiększa. Pełną listę dostępnych szkoleń znajdziesz w dalszej części strony.

 

Co zyskujesz dodatkowo?

Gwarancja satysfakcji albo zwrot kosztów. W przeciągu 30 dni możesz zrezygnować z naszej platformy i zwrócimy Ci pełną kwotę.
Dostęp do platformy na rok. 
Twoi pracownicy korzystają z  platformy zarówno z komputera jak i telefonu. Mogą szkolić się w każdej chwili i z dowolnego miejsca.
Personalizowane certyfikaty ukończenia. Możemy zamieścić na nich logo Twojej firmy.
Kupuję dostęp

Zawartość pakietu 

To Ty decydujesz, które kursy mają być dostępna na platformie dla Twojej firmy. Kursy pomożemy Ci dobrać w zależności od specyfiki pracy Twojej firmy.

SPIS KURSÓW I ICH ZAWARTOŚĆ W PDF

POBIERZ 

Sprawdź przykładowe
 lekcje z kursu:

Ile możesz zaoszczędzić?

 Przykład 1
Koszt nowego pracownika w pierwszym miesiącu to 4 635 zł (najniższa krajowa).
 
Średni czas, jaki nowy pracownik potrzebuje na zebranie doświadczenia, zbudowanie portfela klientów i generowanie zysków dla Twojej firmy to nawet 6 miesięcy.
 
Z dostępem do platformy, czas ten zostaje skrócony do 3 miesięcy, a często spedytorzy zaczynają zarabiać równowartość swojego wynagrodzenia już w pierwszych dwóch miesiącach.
 
Koszt wdrożenie nowego pracownika:
 Z naszymi kursami / Bez naszych kursów
3 miesiące = 13 905 zł / 6 miesięcy = 27 810 zł

Możesz oszczędzić nawet 13 905 zł na jednym nowo zatrudnionym pracowniku.


 Przykład 2
Najczęściej nowi spedytorzy są szkoleni przez kierowników, team leaderów lub bardziej doświadczonych pracowników, którzy mogliby poświęcić ten czas na pozyskiwanie kolejnych zleceń lub poszukiwanie nowych okazji na pozyskanie klientów.
 
W takim przypadku kosztem alternatywnym jest czas, jaki te osoby muszą przeznaczyć na każdorazowe wdrożenie nowej osoby.  Średni czas nauczenia i przygotowania pracownika do samodzielnej pracy, 
to około 84 godzin, czyli jakieś 4410 zł.
 
Dostęp do platformy zwraca się po przeszkoleniu pierwszego pracownika. 

Kupuję dostęp

To rozwiązanie 
sprawdzi się u Ciebie, jeżeli: 

Chcesz aby kierownik sekcji zajmował się zarządzaniem zespołu, zamiast szkoleniem pracowników.
Dzięki dostępowi do platformy, kierownik sekcji czy dyrektor oddziału zarządzają zespołem. Spedytorzy szkolą się sami. Rolą kierownika jest jedynie tworzenie kont i sprawdzanie postępów. 
Zatrudniasz co najmniej 
jednego pracownika rocznie.
Koszt dostępu do platformy zwraca się już po przeszkoleniu pierwszego pracownika.
Chcesz przyspieszyć czas w którym pracownik zaczyna przynosić zysk dla firmy.
Z dostępem do platformy, spedytorzy zdobywają niezbędną wiedzę aby pozyskiwać nowych klientów. 
Nie chcesz angażować firm zewnętrznych do szkolenia swoich pracowników.
Takie rozwiązania są dużo droższe oraz trzeba ustalać termin, który pasuje każdemu pracownikowi. Gdy zatrudnisz nowych spedytorów, musisz znowu organizować nowe szkolenie.
Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby 
z doświadczeniem.
Możesz zatrudniać osoby bez doświadczenia i wdrażać je bez straty czasu. Musisz jedynie utworzyć nowe konto dla takiego pracownika.
Chcesz zredukować koszt szkolenia nowych pracowników.
Średni koszt wyszkolenia nowego pracownika, to 4410 złotych. Z dostępem do platformy, koszt  ten spada do 1100 zł. Im więcej pracowników, tym koszt ten jest niższy.

Zobacz jak wygląda platforma od środka

Poznaj nasz zespół

 • Bartek i Mateusz


  Współzałożyciele Akademii Spedytora. Aktywni spedytorzy, ponad 10-lat doświadczenia w branży.  Wiedzę, jaką zdobyliśmy, pracując na stanowiskach kierowniczych, przenosimy do tworzonych i ciągle ulepszanych kursów w Akademii. 

 • Dr Izabella Tymińska


  Ekspert Celny. W Akademii odpowiada za wszystkie tematy związane z odprawami celnymi. Prowadzi kurs "Odprawy celne - podstawy".

 • Daria Jurga


  Daria, pracując w firmie transportowej jako spedytorka zauważyła zapotrzebowanie na kursy języka niemieckiego dla branży TSL. Na bazie swojego doświadczenia i znajomości branży stworzyła najlepsze szkolenia, z których skorzystało już wiele osób. Chcesz pozyskiwać zlecenia w języku niemieckim? Daria Ci w tym pomoże! 
 • Kancelaria CMR


  Kancelaria Prawa Transportowego CMR odpowiada za wiedzę merytoryczną kursu "Prawo w transporcie". Dzięki temu masz pewność, że wiedza, którą tam znajdziesz, jest zweryfikowana i aktualna. Ekspert i praktyk w tej dziedzinie.
 • Patryk Drzygało


  Patryk na co dzień zajmuje się prowadzeniem aut ciężarowych, opłatami drogowymi, analizą naruszeń oraz rozliczaniem kierowców. W Akademii odpowiada za kursy związane czasem pracy i rozliczeniem kierowców
 • spedytor_w_sukience


  Joanna jest spedytorką/dyspozytorką z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży TSL. Posiada certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Zaniepokojona brakiem elementarnej wiedzy przez osoby z branży postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z innymi tworząc profil w mediach społecznościowych o nazwie spedytor_w_sukience. 

Opinie naszych Klientów

 • Piotr Guzowski
  Instaspedytorka
  Żaneta Mral
  Marzena Szopińska
 • Mateusz Gmyz

 • Maksymilian Wieczorek

  Hubert Augustyn

  Kasia Nowak

Zaufali nam

DROADER Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek

Fenix Spedycja Sp. z o.o.

Motohouse Logistics sp. z o.o.


TSL Transport Sp. z o.o. Sp.k.

FAQ

Czy jest możliwość wystawienia faktury?
Tak, wystawiamy fakturę.  Zgodnie z 113 ust. 1 jesteśmy podmiotowo zwolnieni z podatku VAT.  
Do kogo skierowany jest pakiet?

Pakiet biznes kierujemy głównie do firm z branży TSL, które chcą sprawniej szkolić nowych pracowników, nie angażując przy tym kierowników i dyrektorów. 

Czy warto kupić ten kurs? Przecież sam szkole pracownikow.

Policz ile czasu i pieniędzy kosztuje przeszkolenie nowego pracownika. Po wykupieniu dostępu pracownik szkoli się sam, a jego przełożony pomaga mu tylko w rozwoju i ewentualnie kontroluje naukę.

Przez ile czasu mam dostęp do kursów i platformy?
Po wykupieniu dostępu, jest on nadawany na rok czasu.  Później możesz oczywiście przedłużyć dostęp lub zrezygnować.
Czy kursy są aktualizowane?

Tak, staramy się na bieżąco wprowadzać drobniejsze poprawki i raz w roku przeprowadzamy pełną aktualizację kursów.

Ile osób mogę przeszkolić?
Nie ma limitów, możesz przeszkolić dowolną ilość pracowników.
Jak wygląda platforma z kursami?

Kursy dostępne są na dedykowanej platformie, do której dostęp udzielany jest po dokonaniu płatności. Składa się z lekcji wideo, materiałów do czytania, a także dodatkowych załączników. Dzięki temu każdy z kursantów może przerabiać kursy w dowolnym tempie.

Jak mogę sprawdzić czy pracownik faktycznie przerabia kurs?
Każdy z naszych kursów kończy się testem na podstawie którego wystawiany jest certyfikat. Jest to najlepszy sposób na sprawdzenie wiedzy pracownika. 
Czy cena, którą zapłace za pakiet jest tego warta?

Mamy na swoim koncie wspołpraće z ponad 60 firmami i przeszkoliliśmy ponad 250 osób. Do tej pory kursy zbierają same pozytywne opinie, które są najlepszym świadectwem naszej skuteczności. Dodatkowo ciągle się rozwijamy i ulepszamy kursy.

WYBIERZ PAKIET

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw kontakt, a my oddzwonimy w podanym terminie

Zadaj nam dowolne pytanie

Naszą bezpłatną konsultację kierujemy do  małych, średnich i dużych firm z branży TSL. Jedyny wymóg - musisz zatrudniać przynajmniej jednego spedytora.

Podczas krótkiej rozmowy sprawdzimy, czy proponowane przez nas rozwiązanie sprawdzi się w Twojej firmie. Jakie korzyści będzie za sobą niosło i co możesz na tym zyskać. Każdą rozmowę prowadzi nasz wewnętrzny konsultant w oparciu o swoje pełne doświadczenie i wiedzę. 


Osoby zainteresowane pakietem najczęściej pytały o:

- Czy takie rozwiązanie sprawdzi się w mojej firmie?
- Czy zakup tego pakietu jest opłacalny? 
- Zatrudniam X pracowników, czy to rozwiązanie sprawdzi się u mnie?
- Jak ten pakiet może pomóc mojej firmie? 

chevron-downchevron-right