jedyna taka okzazja!

NAJPOPULARNIEJSZE KURSY 
PRAWIE 50% TANIEJ 

Do 19 kwietnia można nabyć dwa nasze najpopularniejsze kursy w dużo niższej cenie. Pakiet kursów o wartości 1680 zł można wykupić za 980 zł. To jedyna taka okazja, która szybko się nie powtórzy.

Zawartość pakietu 

W skład pakietu wchodzą dwa nasze najpopularniejsze kursy.

SPIS KURSÓW I ICH ZAWARTOŚĆ W PDF

POBIERZ 
PODSTAWY SPEDYCJI
(wartość 890zł)
Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które są na początku swojej kariery w spedycji i nie bardzo wiedzą od czego zacząć lub w jakim kierunku iść. Dzięki temu, że jesteśmy aktywnymi spedytorami i w codziennej pracy przeszkoliliśmy od podstaw dziesiątki spedytorów wiemy jaką wiedze przekazać aby dobrze rozpocząć swoją karierę.


CZAS TRWANIA KURSU: 6:30 godz.
SKUTECZNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW (wartość 790zł)
Kurs ten kierujemy do dwóch grup spedytorów. Pierwsza grupa, to osoby, którzy rozpoczynają pracę w spedycji i chcą poznać skuteczne metody pozyskiwania klientów. Natomiast druga grupa, to Ci spedytorzy, którzy pracują już od dłuższego czasu, ale ich zarobki są mało satysfakcjonujące.CZAS TRWANIA KURSU: 3:10
godz.
Kupuję dostęp

Sprawdź przykładowe
 lekcje z kursu:

Zobacz jak wygląda platforma od środka

Poznaj nasz zespół

 • Bartek i Mateusz


  Współzałożyciele Akademii Spedytora. Aktywni spedytorzy z ponad siedmioletnim doświadczeniem.  Wiedzę, jaką zdobyliśmy, pracując na stanowiskach kierowniczych, przenosimy do tworzonych i ciągle ulepszanych kursów w Akademii. 

 • Dr Izabella Tymińska


  Ekspert Celny. W Akademii odpowiada za wszystkie tematy związane z odprawami celnymi. Prowadzi kurs "Odprawy celne - podstawy".

 • Daria Jurga


  Daria, pracując w firmie transportowej jako spedytorka zauważyła zapotrzebowanie na kursy języka niemieckiego dla branży TSL. Na bazie swojego doświadczenia i znajomości branży stworzyła najlepsze szkolenia, z których skorzystało już wiele osób. Chcesz pozyskiwać zlecenia w języku niemieckim? Daria Ci w tym pomoże! 
 • Kancelaria CMR


  Kancelaria Prawa Transportowego CMR odpowiada za wiedzę merytoryczną kursu "Prawo w transporcie". Dzięki temu masz pewność, że wiedza, którą tam znajdziesz, jest zweryfikowana i aktualna. Ekspert i praktyk w tej dziedzinie.

Opinie naszych Klientów

 • Piotr Guzowski
  Instaspedytorka
  Żaneta Mral
  Marzena Szopińska
 • Mateusz Gmyz

 • Maksymilian Wieczorek

  Hubert Augustyn

  Kasia Nowak

KONIEC PROMOCJI ZA:

KONIEC PROMOCJI ZA:

1. Podstawy spedycji (890 zł)
2. Skuteczne pozyskiwanie klientów w spedycji (790 zł)

Tylko do 19 kwietnia możesz kupić kursy o wartości 1680zł  za 980zł. Tak niska cena szybko się nie powtórzy.

1680 zł

980 zł

Żeby skorzystać z promocji podczas realizowania zamówienia użyj kodu "PAKIET1"
Kupuję dostęp