platforma szkoleniowa online

Pakiet dla początkującego spedytora! 

Włącz zielone światło na autostradzie prowadzącej do wielu nowych możliwości. Nie czekaj, sprawdź szczegóły!

Pakiet Początkujący Spedytor to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą rozpocząć karierę w rozwojowej i perspektywicznej branży transportowej. Zamieszczona w nim wiedza odpowiada kompetencjom nabytym podczas wielu miesięcy pracy w tym zawodzie.

Po ukończeniu każdego ze szkoleń i zaliczeniu egzaminu otrzymujesz oficjalny certyfikat, który potwierdza nabyte przez Ciebie umiejętności! Dodatkowo, jako Akademia Spedytora, współpracujemy z firmami transportowymi i rekomendujemy Cię jako potencjalnego pracownika.

Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i zrobić niesamowite wrażenie już podczas pierwszych rekrutacji, to jesteś we właściwym miejscu!

Sprawdź, co dokładnie zawiera Pakiet Początkującego Spedytora i skorzystaj z 30% rabatu!

Kurs #1
Podstawy Spedycji

Program online stworzony z myślą o osobach zainteresowanych podjęciem pracy w spedycji, a także tych którzy dopiero zaczynają swoją karierę w TSL. Dzięki niemu podczas rozmów o pracę wykażesz się swoją ponadprzeciętną kompetencją. To dokładnie to, czego oczekują rekruterzy – kandydatów posiadających wiedzę i doświadczenie.

Sprawdź czego dokładnie nauczysz się w kursie „Podstawy Spedycji”

✔ Planowanie i organizacja transportu dla klientów
✔ Nawigacja po najważniejszych giełdach transportowych
✔ Sprawdzone sposoby na pozyskiwanie nowych klientów
✔ Realizacja transportu zgodnie z przepisami krajowymi i międzynarodowymi
✔ Wyliczanie czasu pracy kierowców
✔ Obliczanie powierzchni ładunkowej niezależnie od ilości i wymiarów palet
✔ Weryfikacja przewoźników i klientów w celu minimalizacji ryzyka strat dla firmy

Kurs #2
Akademia Kontaktów

To pierwszy polski projekt internetowy, który kompleksowo wspiera branżę TSL w dotarciu do idealnych klientów, opracowaniu od podstaw strategii komunikacji oraz finalizacji sprzedaży.

Jako początkujący spedytor zyskasz gigantyczną przewagę nad swoją konkurencją! Podczas rozmowy z potencjalnym pracodawcą pokażesz, że korzystasz z nowoczesnych rozwiązań, które zapewniają nieograniczony dostęp do potencjalnych klientów. Jest to kompetencja jaką posiada mniej niż 1 % spedytorów w Polsce, a TY możesz do nich dołączyć już dziś!

Kurs #3
Pozyskiwanie klientów

Szkolenie ze sprzedaży usług logistycznych i transportowych, przygotowane przez doświadczonych spedytorów, stanowi idealne uzupełnienie dla Akademii Kontaktów. Przełamanie bariery braku zaufania to klucz do wzrostu sprzedaży. Dzięki temu kursowi nauczysz się budować trwałe relacje biznesowe i już na początku swojej kariery zawodowej pokażesz się jako profesjonalista!

Z tego programu dowiesz się również jak efektywnie korzystać z giełdy transportowej, aby samodzielnie wybierać ładunki, trasy i ceny usług, dostosowując się do aktualnej sytuacji na rynku.

Co zyskujesz dodatkowo?

Gwarancja satysfakcji albo zwrot kosztów. W przeciągu 30 dni możesz zrezygnować z naszej platformy i zwrócimy Ci pełną kwotę.
Dostęp do platformy na rok. 
Korzystanie z platformy na komputerze i telefonie. Możesz szkolić się w każdej chwili i z dowolnego miejsca.
Personalizowane certyfikaty ukończenia poszczególnych kursów i całego pakietu
Kupuję dostęp

Zawartość pakietu 

Pierwszy raz tak wiele mozliwości zgromadzonych w jednym miejscu! 

 Nie przegap swojej szansy na rozwój kariery w dynamicznej branży transportowej! Pakiet Początkujący Spedytor oferuje kompleksowe szkolenia, które nie tylko wyposażą Cię w niezbędną wiedzę i umiejętności, ale także zapewnią Ci certyfikaty potwierdzające Twoje kompetencje. Współpracując z najlepszymi firmami transportowymi, pomagamy naszym absolwentom w znalezieniu wymarzonej pracy.

Dołącz do grona profesjonalistów, wyróżnij się na rynku pracy i zyskaj przewagę nad konkurencją. Skorzystaj z 30% rabatu na Pakiet Początkującego Spedytora i zacznij budować swoją przyszłość już dziś!

 Zainwestuj w swoją karierę – to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu w branży TSL.


Zamiast 1977 zł zapłacisz 1384 zł

Kupuję dostęp

Opinie naszych klientów

  • "Pakiet Początkujący Spedytor to strzał w dziesiątkę! Szkolenia są bardzo przystępne, a zawarta w nich wiedza jest naprawdę praktyczna. Dzięki certyfikatom już podczas pierwszej rekrutacji zrobiłam wrażenie na potencjalnym pracodawcy i szybko dostałam swoją pierwszą pracę w branży transportowej. Polecam każdemu, kto chce rozpocząć karierę w TSL!"
    Anna K.
  • "Kursy z tego pakietu są naprawdę świetne! Dowiedziałem się mnóstwa przydatnych rzeczy o spedycji i teraz czuję się pewniej w swojej nowej pracy. Dodatkowo, dzięki rekomendacjom Akademii Spedytora, udało mi się szybko znaleźć zatrudnienie. To była jedna z najlepszych inwestycji w moją karierę."
    Marek S.
  • "Zdecydowałam się na Pakiet Początkujący Spedytor i nie żałuję! Materiały są przejrzyste, a wiedza przekazywana w sposób zrozumiały nawet dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze spedycją. Dzięki kursom nauczyłam się skutecznie pozyskiwać klientów i nawiązywać relacje biznesowe. Teraz jestem pewna, że mam wszystko, czego potrzebuję, aby odnieść sukces w tej branży."
    Katarzyna W.

Zaufali nam

DROADER Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek

Fenix Spedycja Sp. z o.o.

Motohouse Logistics sp. z o.o.


TSL Transport Sp. z o.o. Sp.k.

FAQ

Czy jest możliwość wystawienia faktury?
Tak, wystawiamy fakturę.  Zgodnie z 113 ust. 1 jesteśmy podmiotowo zwolnieni z podatku VAT.  
Do kogo skierowany jest pakiet?

Pakiet kierujemy głównie do osób początkujących w branży TSL

Czy warto kupić ten kurs? 
Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, generować zadwalające wyniki sprzedazowe i stawiasz na swój rozwój, to zdecydowanie jest to świetna inwestycja na przyszłość! 
Przez ile czasu mam dostęp do kursów i platformy?
Po wykupieniu dostępu, jest on nadawany na rok czasu.  Później możesz oczywiście przedłużyć abonament lub zrezygnować.
Czy kursy są aktualizowane?

Tak, staramy się na bieżąco wprowadzać drobniejsze poprawki i raz w roku przeprowadzamy pełną aktualizację kursów.

Jak wygląda platforma z kursami?

Kursy dostępne są na dedykowanej platformie, do której dostęp udzielany jest po dokonaniu płatności. Składa się z lekcji wideo, materiałów do czytania, a także dodatkowych załączników. Dzięki temu każdy z kursantów może przerabiać kursy w dowolnym tempie.

Czy obowiązuje 30 dniowa gwaancja zakupu?
Tak oczywiście! W ciągu 30 dni możesz zarócić kurs bez podawania dodatkowych przyczyn. Od razu zwrócimy środki na Twoje konto. 

Potrzebujesz więcej informacji?

Jesteśmy dostęni pod nr telefonu 727-984-784 oraz biuro@spedytor.org

chevron-downchevron-right